ODALARIMIZ

Ekonomi Oda

Standart odalarımız 1 ile 4. Kat arasında olup 20 m2 büyüklüğündedir. Modern dekore edilmiş odalarımızda LCD TV, Uydu kanalları, direkt telefon, laptopunuzu alacak büyüklükte kasa, kablosuz internet, minibar, çay ve kahve ikramı ile su ısıtıcısı, saç kurutma makinesi ve makyaj aynası bulunur.

ODA ÖZELLİKLERİ

Superior Oda

Superior odalarımız 1 ile 4. katlarımızda bulunup 25 m2 büyüklüğündedir. Modern dekore edilmiş odalarımızda LCD TV, Uydu kanalları, laptopunuzu alacak büyüklükte kasa, kablosuz internet, mini bar, çay ve kahve ikramı ile su ısıtıcısı, çalışma masası, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi bulunur.

ODA ÖZELLİKLERİ

Deluxe Oda

Deluxe odalarımızdan her katta bir tane bulunup 30 m2 büyüklüğündedir. Geniş bir oturma bölümü bulunan bu modern dekore edilmiş odalarımızda LCD TV, Uydu kanalları, laptopunuzu alacak büyüklükte kasa, kablosuz internet, mini bar, çay ve kahve ikramı ile su ısıtıcısı, oturma grubu, çalışma masası, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi bulunur.

ODA ÖZELLİKLERİ

Suite Oda

Suit odalarımız 45 m2 büyüklükte olup 5. katımızda yer almaktadır. Geniş balkonlu bu odalarımızda geniş bir oturma bölümü, LCD TV, Uydu kanalları, kablolu-kablosuz internet, mini bar, çay ve kahve ikramı ile su ısıtıcısı, çalışma masası, bornoz, saç kurutma makinesi, ve jakuzi bulunmaktadır.

ODA ÖZELLİKLERİ