ODALARIMIZ

Aston Residence butik tasarımlı, şık, modern ve konforlu odalarıyla değişik özelliklerde ve misafir memnuniyeti odaklı seçenekler sunar.

Ekonomi Oda

Ekonomi odalarımız 15 m2 genişliğindedir. Odalarımızda klima, kablosuz internet, saç kurutma makinası, laptopu alacak büyüklükte kasa, LCD televizyon, uydu kanalları, sabit telefon ve çay - kahve ikramıyla su ısıtıcı mevcuttur. 

ODA ÖZELLİKLERİ

Superior Oda

Superior odalarımız 17 m2 genişliğindedir. Odalarımızda LCD TV, uydu kanalları, laptop sığacak büyüklükte kasa, kablosuz internet, mini bar, çay ve kahve ikramı ile su ısıtıcısı, çalışma masası, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi mevcuttur. Ayrıca üçüncü bir kişi için açılabilecek tek kişilik bir çekyat bulunmaktadır.

ODA ÖZELLİKLERİ

Deluxe Oda

Deluxe odalarımız 20 m2 genişliğindedir. Oturma bölümüne de sahip olan odalarımızda LCD TV, uydu kanalları, laptop sığacak büyüklükte kasa, kablosuz internet, mini bar, çay ve kahve ikramı ile su ısıtıcısı, çalışma masası, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi mevcuttur. 

ODA ÖZELLİKLERİ

Suite Oda

Suite odalarımız 20 m2 genişliğindedir. Geniş oturma bölümüne ve terasa sahiptir.  Odalarımızda jakuzili banyo, LCD TV, uydu kanalları, laptop sığacak büyüklükte kasa, kablosuz internet, mini bar, çay ve kahve ikramı ile su ısıtıcısı, çalışma masası, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi mevcuttur. 

ODA ÖZELLİKLERİ

İkiz Oda

İkiz odalarımız ara bağlantılı olup 4 kişiliktir ve 30 m2 genişliğindedir. Odalarımızda LCD TV, uydu kanalları, laptop sığacak büyüklükte kasa, kablosuz internet, mini bar, çay ve kahve ikramı ile su ısıtıcısı, çalışma masası, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi mevcuttur. 

ODA ÖZELLİKLERİ